Beklentisiz Sevin Ben Beklentisiz Seviyorum

Please log in or kayıt olsözleri beğendi.
Sözler

Hiç Beklentisiz Sevdiniz mi?

Yani bugün telefon etmedi demeden şu an nerede acaba diye kendi kendinizi yemeden yaş günümü hatırlayacak mı acaba diye bir beklenti içine girmeden

Sevdiniz Mi Hiç ?

Onun size ait bir mal olmadığını kabul edip onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi yanındaki erkek arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan gerçekten aldırmadan Bitecekse biter bunu ben değiştiremem beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi diye düşünüp. Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçebildiniz mi hiç?

Hiç Beklemeden Çalan Bir Kapıda

onu karşınız da görmek ne güzeldir bilir misiniz beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden ve beklemeden gelen bir seni seviyorum mesajının tadına varabildiniz mi hiç?

Siz istediğiniz için değil o istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar ve beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç bugün beni hatırlamadı yerine hiç beklemiyordum senin geleceğini diyebilmek ne güzeldir oysa.

Onu boğmadan kendinizi boğmadan sevebilmek ne güzeldir sahiplenme duygusundan uzak sevmenin sevilmenin tadına varabildiniz mi hiç?

Yapılmamış davranışlar söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendinizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin Ben beklentisiz seviyorum.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Reactions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir