Söylemek Acıtıyor ama Özledim

Dün bir şarkı çıktı radyoda, yarısına ben eşlik ettim yarısına gözlerim. Söylemek çok acıtıyor ama ben seni çok özledim.

Bazen Sadece Özlersin

Bazen sadece özlersin; eski günleri, kurduğun hayalleri, kaybolduğun gözleri, eğlenceli sohbetini, beklediğin günleri, sıcacık yüreğini, kavga edip sonra barışmayı, ulaşamayınca telaşlanmayı, gördüğündeki heyecanını, içine işleyen bakışlarını, durmayan kalp atışlarını;

Sonra “sevmek özlemektir” der, susarsın.

Yaşıyorum Aşkın Rezilliğini

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini, inan birtanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini.

Her Baktığımda Seni Görüyorsam

Her Baktığımda Seni Görüyorsam, Her İşittiğimde Seni Duyuyorsam, Her Dokunduğunda Seni Hissediyorsam, Bu Seni Çok Özlediğimdendir.

Herkes Kendinden Sorumludur

Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın.
Peki o ne yaptı ? deme.
Herkes kendinden sorumludur aşkta..

Seni Delicesine Özlüyorum

Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum…

Çarpan Kalbinin Her Atışındayım

Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Toprağın Bulutlara Yalvarışı

Issız çölde bir yudum suyu dünyalara değişmeyen biri gibi yada yağmurda unutulmuş toprağın bulutlara yalvarışı gibi sessizce ama yürekten özledim seni.

Buluttan Nem Kapıyorsam

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Duymak İstediğin İki Kelime

Mahkumdur insan yaşamaya. Her şeyin ilacı zaman derler ya. Benim hiç zamanım olmadı aslında, zamansız tanıdım, zamansız sevdim, zamansız terk edildim, zaman zaman hep sorun oldu hayatımda. Senin için şiirler yazdım karanlık odamda. Yine zamanım yoktu aslında. Uykumdan çaldığım zamanlarda sen döküldün dilimden o anda. Yine zamansız olacak ya. Duymak istediğin iki kelimeyi söylüyorum sana “SENİ ÖZLÜYORUM” Zamansız olsa da.